Zarezerwuj online

hotel & restauracja

Opinie gości

Dorota
 
Witam, nie byłam jeszcze w hotelu po remoncie,ale po samej stronie internetowej mogę wywnioskować że są to bardzo pozytywne zmiany. odmieniliście to miejsce, czego bardzo gratuluję i życzę  powodzenia!
 
Tomasz
 
Witam.
Tego roku miałem okazję wraz z znajomymi zawitać do Hotelu Witnica. Z pozoru hotel jak hotel.
Jednak po nie długim czasie okazało się jak świetny jest to hotel. Bardzo dobra obsługa mówiąc  o kelnerkach. Kucharz - dla niego to potrójny plus. Jego jedzenie palce lizać. Właściciciele bardzo mocno zaangażowani w obsługę. Atmosfera wręcz rodzinna.
Bardzo polecam Hotel oraz jego kuchnię.
Pozdrawiam Tomasz ze zlotu rowerowego.
 
Arek
  kochani !!! jadac tam byliśmy trochę w strachu ( po przeczytaniu starych opinii !!! ) przyjeżdżamy , a tu super jedzonko- dzięki kucharz !!!, super piwko z kija , ale przede wszystkim super obsługa !!! a to dzięki super właścicielom którzy osobiście o wszystko dbają !!! pozdrawiam WAS !!! arek ze zlotu rowerowego

Bronisław 02.01.2015 godz. 12.16

Hotel zyskał nowe lepsze oblicze. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wygląda o niebo lepiej ...zresztą ,co za porównanie... Teraz to jest Hotel i miasto zyskało dzięki niemu. Śliczna elewacja i napis zrobiony z klasą "HOTEL RESTAURACJA" "WITNICA".Miód na moje serce.Gmina powinna teraz to miejsce utrwalać na swoich materiałach promocyjnych.

Krzysztof 09.02.2015 godz 21.38

Gratuluję. Wreszcie coś z klasą...

Artur 03.04.2015 godz 23.12

Chciałbym wraz z żoną podziękować za miłą i fachową obsługę 21 marca podczas wieczornego spotkania z rodziną i przyjaciółmi, jakie mieliśmy szczęście organizowania właśnie  u WAS. Było to nasze kolejne spotkanie z Hotelem i Restauracją WITNICA i jak podczas poprzednich wizyt możemy tylko w samych plusach opisać zarówno to co wyszło z kuchni (pychota) jak i obsługą która była doskonała. Nasi goście także byli zadowoleni a nawet zaskoczeni tym co zastali w dawnym Lordzie, a dzisiaj w Witnicy. Spokojnie można powiedzieć ,że będąc w Witnicy trzeba zajechać do Witnicy :) 

Pozdrawiamy Artur i Ania

Grażyna 02.07.2015 godz.14.16

Witam, Miałam przyjemność być gościem hotelu Witnica.Bardzo przyjemne miejsce ,czyste, ładne pokoje, smaczne śniadanie, obsługa na wysokim poziomie. Gratuluję właścicielom takiego obiektu, życząc powodzenia w dalszych pracach. Dziękuję za miły pobyt.

Jacek 27.07.2015 godz. 08.32

Miałem ogromną przyjemność spędzać w Hotelu Witnica cztery doby.Wspaniały , duży pokój, smaczne jedzenie. Przede wszystkim sami gospodarze  sprawiają wspaniałą atmosferę. Po całodziennych przygodach po okolicy, wieczorem wracało się do hotelu jak do domu. Nie żartuję! Odwiedzałem krewnych i znajomych , ale nie mogłem się doczekać kiedy znowu wrócę do hotelu. Brawo właściciele , brawo obsługa , brawo kuchnia !!!!

Pozdrawiam

Jacek ( stary witniczanin)

Dodaj swoją opinię

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes